BÜLENT EMRAH PARLAK’IN TEK KİŞİLİK OYUNU
“BÜLENT BEYİN HİKAYESİ...
Bülent BEYİN Hikayesi” iSVEC'de bir ilke imza atacak oyun 3D Mapping teknolojisiyle tiyatronun iç içe geçtiği bir sahneleme tekniği kullanarak gerçekleşek. Senaryosunu Uğraş Güneş’in Yönetmenliğini Murat Eken’nin üstlendiği sezonun ilk gösterisine bir çok ünlü simalar katılacak.. Oyunda konuk oyuncu olan Burcu Biricik, Melis Birkan, Şahin Irmak, Onur Buldu, Uğur Bilgin, Necip Memili, Gülhan Tekin, Erdem Baş, Murat Eken’in yanı sıra Ekin Türkmen, Doğu Demirkol, Aybüke Pusat, Derya Karadaş, Özgür Ozan, Onur Atilla, Derya Alabora, Nevra Serezli, Aslı Tandoğan, Türkü Turan, Mehmet Erdem, Burak Kut, Barış Kılıç gibi birçok dostu katılacak.
'Çok Güzel Hareketler Bunlar' projesi sonrası adını duyuran ve kariyeri boyunca çok sayıda film ve dizi projesinde rol alan Bülent Emrah Parlak “Bülent BEYİN Hikayesi, ”, insan beyninin içerisine giriyor ve sırrı halen tam olarak çözülemeyen ‘Beyin’in organlarla verdiği yönetim mücadelesini tiyatro sahnesine taşıyor.
“Bülent BEYİN Hikayesi” 7 NiSAN 2019 TUMBASCENEN'de izleyicisiyle buluşacak.
İnfo
Biletter enkisa zamanda alabilirsiniz.
bilet fiyatlatri 195 sek + bilet satan sirketin avgiftleri.
detayli bilgi : 072-508 00 92
Beyninizi nasıl bilirdiniz? Karışık? Buruşuk? Mucizevi? Yetersiz?… Beyniniz sizi yönetirken içerde neler oluyor dersiniz? Üzüldüğünüzde, sevindiğinizde, kızdığınızda, aşık olduğunuzda, depresyona girdiğinizde; beyniniz ne gibi mücadeleler veriyor? Beyin organlarla nasıl bir iletişim kuruyor? İnsan beyni de insan olsaydı ne olurdu? Bütün bu soruların cevabını, Bülent Bey’in kadrolu Beyin’i veriyor. Bülent Bey hayatına devam ederken, Bülent Bey’i yöneten Beyin dile geliyor, insanın kaderi baştan yazılıyor. �

Mer från Alem Event

Tickster använder cookies för att se till att du får bästa möjliga upplevelse. Mer information om cookies.